понеділок, 22 червня 2015 р.


«Життя наше – це подорож, а дружня бесіда – це візок, що полегшує мандрівникові дорогу». Такими словами, які належать українському любомудрові Григорієві Сковороді, розпочав екскурсовод Роман Кухар мандрівку нашим рідним краєм для освітян Буського району.

   За доброю традицією, директорський корпус на чолі з керівником відділу освіти Буської РДА Богданом Глуховецьким 16 червня 2015 року по завершенні навчального року знову вирушив у подорож. Цьогоріч у колоритний куточок України – на Гуцульщину: Яремче, Ворохта, Верховина, Криворівня, Буковель.
    Краса українських Карпат – це не єдине, що зачарувало всіх. Культурно-мистецьке багатство краю: люди, закохані у все, що пов’язує їх із батьківською землею, мова, звичаї, традиції і пам’ять, яку вони свято несуть крізь віки.
    Незабутні враження залишились у кожного від розповідей у музеях: музичних інструментів Романа Кумлика; садиби, де жив С. Параджанов, коли знімав «Тіні забутих предків»; ґражди (оселі, де знімались сцени кінострічки світового значення); церкви, яка звікувала уже майже 300 років.
  Родзинкою подорожі стало знайомство з гуртом троїстих музик із Верховини. Скрипка, цимбали, сопілка, бубон, запальна коломийка, аркан. А ще можливість не лише побачити, а й самим навчитися танцювати колоритні народні танці: голубку, решето, коновку.
  Ну, які ж Карпати без Буковелі! Побачене без перебільшення переконувало: Карпати – це найкраще місце для відпочинку. І не лише в Україні!
Ольга Антонишин, директор НВК 
«Буська ЗОШ І ст. – гімназія ім. Є. Петрушевича 
при ЛНУ ім. І. Франка»

1 коментар:

  1. Поїхав директорський корпус обмивати продані медалі!

    ВідповістиВидалити

МИ У FACEBOOK

© 2017. На платформі Blogger.

.

ПОПУЛЯРНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ПАРТНЕР