четвер, 25 червня 2015 р.

Нещодавно буські партійці з Радикальної партії Олега Ляшка долучились до волонтерської допомоги воїнам АТО. Разом з місцевим фермером Михайлом Цюрком, який з перших днів організовує і здійснює особисто волонтерську допомогу нашим хлопцям в зоні АТО, доправили мікроавтобусом понад півтори тони продуктів та предметів першої необхідності на ті блокпости та підрозділи, де служать наші земляки. 

   Спочатку побували біля Пісків, де зараз найгарячіше, згодом – на блокпостах біля Артемівська, в Зайцево. Далі шлях проліг до Слов’янська і Волновахи. Воїни зі слізьми на очах зустрічали своїх земляків  з подарунками від рідних і  знайомих. Щира вдячність за підтримку, незламний дух і віра в перемогу проймали до глибини душі волонтерів і надихали їх всіх не байдужих продовжувати таку потрібну  підтримку нашим захисникам. 
   Буська Радикальна партія Олега Ляшка і надалі продовжуватиме  волонтерську допомогу та закликає інші районні організації РПЛ долучатися до волонтерства, а також  пропонуємо створити при Львівській ТО РПЛ волонтерський центр.

Володимир Пристач, 
голова Буської РО РПЛ

0 коментарі:

Дописати коментар

МИ У FACEBOOK

© 2017. На платформі Blogger.

.

СВЯТО

СВЯТО

ПОПУЛЯРНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ПАРТНЕР