понеділок, 10 серпня 2015 р.

 Директор департаменту освіти і науки ЛОДА Олександра Небожук повідомив, що на Львівщині розглянуть доцільність перебування на займаній посаді директорів загальноосвітніх навчальних закладів, де учні, що претендували на отримання золотих медалей за досягнення у навчанні, не підтвердили своїх знань під час зовнішнього незалежного оцінювання.

 «У школах, де випускники під час ЗНО не підтвердили своїх знань проводитимуть додаткову перевірку об'єктивності оцінювання знань. У тих навчальних закладах, у котрих є велика різниця між річними оцінками за предмет та результатами ЗНО, розглянуть доцільність перебування на займаній посаді директорів даних шкіл», - повідомила О.Небожук.
   За словами Олександри Небожук, загалом 88% медалістів Львівщини підтвердили свої знання під час ЗНО. Зокрема, стовідсотково підтвердили медалі учні навчальних закладів Залізничного району Львова, Нового Роздолу на 90-99% учні Львова, Борислава, Стрия, Червонограда та Жовківського, Кам’янка-Бузького, Миколаївського, Сокальського, Стрийського, Яворівського районів; на 80-89% – Дрогобича, Самбора, Трускавця, Буська та Городоцького, Дрогобицького, Золочівського, Перемишлянського, Пустомитівського, Сколівського, Старосамбірського, Турківського районів та на 70-79%Жидачівського, Мостиського, Радехівського районів області.

2 коментарі:

  1. четвер, 16 липня 2015 р.

    Побужанська школа у числі п’яти шкіл на Львівщині , які «провалили» ЗНО
    Із 28 випускників школи 11 не набрали 22 тестових бали і не подолали поріг «склав/не склав» у тестуванні з української мови і літератури
    Буське радіо!!!.

    ВідповістиВидалити

МИ У FACEBOOK

© 2017. На платформі Blogger.

РОБОТА

РОБОТА

ВАКАНСІЇ

ВАКАНСІЇ

КОНЦЕРТ

КОНЦЕРТ

ПОПУЛЯРНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ПАРТНЕР