пʼятниця, 14 серпня 2015 р.

Хочете знати скільки заплатять надбужанські політики за участь у виборах? ЦВК оприлюднила розмір грошової застави для перегонів-2015.

     Центральна виборча комісія своєю постановою №170 від 10 серпня 2015 року визначила розмір грошової застави для кандидатів на посаду міського голови та кандидатів у депутати обласної, районної, міської, районної у місті ради, висунутого у багатомандатному виборчому окрузі, на чергових місцевих виборах.  Відтак, щоб стати міським головом Буська, майбутньому кандидату на цю посаду потрібно внести лише 332 гривні для застави. Варто відзначити, що ця цифра залежить від кількості виборців у місті (як зазначається, станом на 1 липня – це 6 821). 
   Щодо розміру грошової застави для виборчого списку кандидатів у депутати районної, міської, висунутого у багатомандатному виборчому окрузі, на чергових місцевих виборах, то тут кандидату до Буської районної ради треба внести грошову заставу у розмірі 1 787 гривень, а до Буської міської ради – 332 грн.
     За законодавством, ці гроші мають внести місцеві організації політичних партій, які висувають своїх кандидатів. Повертається вона лише переможцю перегонів. 

Роман МАТВІЮК

2 коментарі:

  1. Не смішіть людей ! Шкурники є -політиків НЕМА ! НЕМА і не було !

    ВідповістиВидалити
  2. Ростику ти поки не зробиш дороги до виборів на вул Будівельків між будинками 3-5-8 не бачити тобі голосів від нашої вулиці, а людей тут живе дуже багато такшо не думай і не чіхрай, а дій поки в тебе є час!

    ВідповістиВидалити

МИ У FACEBOOK

© 2017. На платформі Blogger.

.

ПОПУЛЯРНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ПАРТНЕР