вівторок, 4 серпня 2015 р.

Вчора, 3 серпня 2015 року в залі райради відбулося нарада з питань мобілізаційної роботи  призову громадян до ЗСУ,  в якій взяли участь заступник голови Львівської ОДА Андрій Корнат, голови райдержадміністрації Петро Мороз та районної ради Володимир Замроз, Бродівський військовий комісар Ярослав Анклевич, сільські, селищні голови, керівники районних служб, представники ЗМІ. 


  Відкриваючи нараду голова Буської РДА Петро Мороз повідомив присутніх про те, що Буський район не виконує плану по 6-хвилі мобілізації, тому потрібно шукати шляхи вирішення цієї проблеми.
    Визначальним у процесі мобілізації на Львівщині, на думку заступника голови Львівської ОДА Андрія Корната, є відношення населення до служби у Збройних Силах України. Військовозобов'язаним необхідно роз'яснювати, що військова служба сьогодні – це можливість не лише виконати свій громадянський обов'язок, а й поліпшити своє матеріальне становище. Зараз є інша форма служби у Збройних Силах України – служба за контрактом. У військових частинах є велика кількість робочих місць і ці місця потрібно пропонувати. «Кожен, хто прийде на призовні пункти, не буде призваний до Збройних Сил України в частини, які беруть участь у військових діях. Ми не йдемо у військо воювати, ми ідемо у Збройні Сили України – на роботу. Навіщо їхати на заробітки, коли можна заробити на Львівщині, уклавши контракт зі Збройними Силами України», - наголосив у своєму виступі Андрій Корнат.
     Йшлося також про проведення роз'яснювальної роботи серед населення щодо забезпечення мобілізації та навчання резерву для армії, як одного із способів укріпити обороноздатність держави, провести демобілізацію тих, хто майже рік знаходиться на передовій. Під час проведення наради Андрій Корнат від імені голови Львівської ОДА О.Синютки висловив подяку головам трьох сільських рад  району (Новосілківська, Полтв’янська, Соколівська), які виконують поставлений перед ними план по мобілізації. 
  Назвав і «аутсайдерів» - це Красненська, Олеська, Ожидівська, Побужанська, Сторонибабська, Тур’янська та Утішківська с/р. Як повідомив Андрій Корнат, за перешкоджання мобілізації сільсьські голови рад, які не виконають план завдання, можуть не піти на заплановані вибори, бо на них будуть відкриті кримінальні провадження.
   Також виступаючий наголосив, що потрібно дати шанс і тим людям, які свого часу ухилилися від мобілізації (у нашому районі таких 5, на яких відкрито кримінальне провадження). Заступник голови ОДА запропонував, щоб військовозобов’язаний проти якого відкрито кримінальну справу за ухилення від мобілізації мав змогу уникнути відповідальності, для цього потрібно лише укласти контракт зі Збройними Силами України і на це він має до двох тижнів часу.
   У сільських голів виникали запитання, але їм на всі поставлені питання було надано вичерпні відповіді представниками райдержадміністрації та військового комісаріату.
  До слова, військовий комісар Ярослав Анклевич проінформував присутніх про відновлення військово-лікарської призивної комісії у Буську.
   Підводячи підсумки наради, заступник голови Львівської ОДА Андрій Корнат попросив керівників громад, служб докласти максимальних зусиль по виконанню поставлених завдань.

   Користуючись нагодою, депутат райради Богдан Глова на нараді звернувся до заступника голови ОДА Андрія Корната з проханням посприяти у вирішенні ряду проблем з аварійними дорогами в районі та висловив стурбованість з приводу загрози над батальними картинами Мартіно Альтамонте «Битва під Віднем» і «Битва під Парканами».

  Після закінчення наради депутат райради Богдан Глова разом із заступником голови Львівської ОДА Андрієм Корнатом та представниками районних ЗМІ ознайомилися з ходом проведення та якістю виконання ремонтних робіт на ділянці автодороги Красне – Золочів та Рівне-Млинів-Берестечко-Буськ-Перемишляни. 
//Буський медіа портал//

0 коментарі:

Дописати коментар

МИ У FACEBOOK

© 2017. На платформі Blogger.

РОБОТА

ПП «ТАЙФУН-ПЛЮС» — один з найбільших виробників пиляного шпону (ламелі), паливних гранул та брикетів в Україні у зв’язку із розширенням виробництва оголошує про відкриття вакансій:

Начальник сервісної служби

ВИМОГИ:

Технічна освіта

Знання у галузі механіки або електрики

Бажаний досвід роботи на виробничому підприємстві

Знання програм MS Office (Excel, Word)

Відповідальність в роботі.

Бухгалтер

ВИМОГИ:

Вища освіта (облік та аудит, економічна);

Досвід роботи бухгалтером від 1 року бажано на ділянці основних засобів (ІНМА та МШП);

Знання пакету Microsoft Office (впевнений користувач Excel), 1С 8;

Водій навантажувача

ВИМОГИ:

Водійські права та довід водіння

Досвід водіння навантажувачем буде перевагою

Слюсар-ремонтник

ВИМОГИ:

Профільна освіта (механізація, слюсар-ремонтник);

Досвід роботи з механічним та електричним устаткуванням;

Бажано вміння виконання зварювальних робіт.

Оператор устаткування з перероблення деревини

ВИМОГИ:

Професійно-технічна, або неповна вища освіта;

Вміння працювати з обладнанням та устаткуванням;

Відповідальність в роботі.

Складальниця виробів з деревини

ВИМОГИ:

Спритність рук та бажання працювати

Різноробочий

ВИМОГИ:

Вміння працювати з електроінструментом;

Бажання працювати.

Прибиральник

ВИМОГИ:

Старанність, прихильність до чистоти та порядку;

Бажання працювати, відповідальність.

Працюючи у нас Ви отримаєте:

ВИСОКУ та стабільну ОПЛАТУ ПРАЦІ;

Довезення до місця праці та додому;

Перспективу розвитку;

Комфортні умови роботи.

Чекаємо на Ваші резюме за адресою: село Ожидів Буського району Львівської області вулиця Шашкевича № 41

контактний тел. +38067 213 68 06Іванка Березяк

e-mail: ibereziak@tayfun-plus.com.ua

ПОПУЛЯРНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ПАРТНЕР

ВАШ КОМП'ЮТЕР

ВАШ КОМП'ЮТЕР