середа, 9 вересня 2015 р.

У сучасних дітей дуже мало вільного часу. Усе займає навчання в школі, муз школі, спортивних секціях, репетиторство…Все, що залишається, присвячене віртуальному світу. Планшети, комп’ютери, відеоігри витиснули із життя дітей привабливий світ, у якому жили їх батьки та дідусі з бабусями.

  Тож працівники культури поставили перед собою завдання відволікти дітей від шкідливих уподобань і направити їх енергію у привабливе творче русло: запропонували займатися ляльководством.
  Перший майстер клас пройшов у районному Народному домі. Ляльководи – учні Буських шкіл, аніматор – Ліля Андрєєва. Керівник відділу культури Л.Ціхоцька розповіла дітям про традиції українського лялькового театру. Зокрема про те, що першим театром ляльок в Україні, традиції якого сягають у пізнє Середньовіччя, можна вважати вертеп. Героєм народного  театру в пізнішу добу став запорожець. Наші бущанські діти фантазували і вигадували цікаві казки, у яких впліталось минуле, сучасне і майбутнє. Було цікаво та весело, тому юні ляльководи домовились зібратися знову. 
Відділ культури і туризму Буської РДА

0 коментарі:

Дописати коментар

МИ У FACEBOOK

© 2017. На платформі Blogger.

РОБОТА

РОБОТА

ВАКАНСІЇ

ВАКАНСІЇ

КОНЦЕРТ

КОНЦЕРТ

ПОПУЛЯРНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ПАРТНЕР