вівторок, 18 жовтня 2016 р.

У вівторок, 18 жовтня, у с. Новосілки Буського району на підприємстві "Грін Гарден", що спеціалізується на садівництві, відкрили сучасне фруктосховище. Складається воно із 12 холодильних камер загальною ємністю 1500 тонн. Встановили у фруктосховищі і сортувальну лінію.

   "На прикладах таких підприємств ми сьогодні спостерігаємо розвиток усієї сількогосподарської галузі області, - наголосив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. - Для нас важливою є насамперед підтримка невеликих господарств на противагу агропромисловим комплексам. У цьому плані саме наша область найбільше в Україні залучила кредитних коштів, які надавали у Міністерстві аграрної політики на підтримку сільського господарства".
   За словами голови ОДА, такі господарства, які на сьогодні досить часто відкривають на Львівщині, дають змогу ще й працевлаштовуватись місцевим мешканцям та поповнюють податками місцевий бюджет.
   Зазначимо, фермерське господарство "Грін Гарден" почали закладати у 2012 році. Площа його плодових насаджень становить 38,1 га. Основною культурою, яку тут вирощують, є яблуня. Також посадили груші, сливи, вишні, персик. 

0 коментарі:

Дописати коментар

МИ У FACEBOOK

© 2017. На платформі Blogger.

.

СВЯТО

СВЯТО

ПОПУЛЯРНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ПАРТНЕР