понеділок, 21 листопада 2016 р.

        Відповідно до прогнозів Всесвітньої організації охорони здоров'я, у сезоні 2016–2017 років в Україні циркулюватимуть штами грипу: А/California/7/2009, A/Hong Kong/4801/2014 та B/Brisbane/60/2008. Саме такий штамовий склад мають  пропоновані вакцини і тому  саме щеплення захищає від цих актуальних штамів.
  
        На даний час захворюваність грипом та ГРВІ в Буському районі не перевищує епідемічного порогу, проте  рівень захворюваності з наближенням холодів  як правило буде зростати.  
    Щорічна вакцинація визнається одним з найбільш ефективних способів профілактики і специфічного захисту організму від грипу. Вона передбачає застосування лікарських засобів групи біологічних препаратів, які забезпечують формування імунітету до вірусу, хоча і на нетривалий термін. Застосування вакцини проти грипу може  здійснюватись протягом усього епідемічного сезону.
        Вакцинація рекомендується з метою індивідуального захисту будь-якій особі, починаючи з 6-ти місячного віку. Сформувати напружений імунітет при вакцинації вдається протягом 2-3 тижнів. Тривалість  імунітету при цьому  залежить від вакцинного штаму і, як правило, триває від 6 до 12 місяців.
       Реалізація вакцини проти грипу в аптечній мережі району не проводиться.

           За інформацією ДУ "ЛОЛЦ МОЗ України" в аптечну мережу м.Львова надійшла  вакцина проти грипу "Джісі Флю", виробник Грін Крос Корпорейшин, Корея, яку можна придбати:

ТзОВ „Гіруда” м. Львів вул. Героїв УПА,57 тел:237-19-93
-  І комунальна аптека м.Львів, вул..Фреда,2
-  Аптека № 44 м.Львів, вул..Симоненка,4
- Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр (колишня Чорнобильська лікарня) вул.Дністровська,27 телефон 270-21-83
Будете здорові!
 Буське РЛВ Бродівського МРВ ДУ "ЛОЛЦ МОЗ України"

0 коментарі:

Дописати коментар

МИ У FACEBOOK

© 2017. На платформі Blogger.

ПОПУЛЯРНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ПАРТНЕР