понеділок, 21 листопада 2016 р.

Сьогодні, 21 листопада, українці відзначають День Гідності та Свободи. Це свято встановлене з метою утвердження ідеалів свободи та демократії, збереження і донесення до сучасного й майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також вшанування патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 - лютому 2014 рр. постали на захист демократичних цінностей, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

   У Буську розпочався захід традиційно з виконання Гімну України. Учасники акції біля меморіалу Героїв Небесної Сотні, хвилиною мовчання вшанували усіх українців, які загинули на Майдані у Києві взимку 2014 року та військовослужбовців, які полягли від рук російських терористів, захищаючи територіальну цілісність України на сході нашої держави.
   Ведучі заходу – Любов Огороднік та Іван Стефанюк пригадали події трирічної давності. Революція Гідності, масштабний рух опору народу проти злочинного режиму, розпочалася із мирних протестів. Громадяни, здебільшого студенти, які вийшли на головну площу столиці 21 листопада 2013 року, в такий спосіб виразили своє непогодження із рішенням тодішньої влади не підписувати Угоду про Євроінтеграцію. А після силового розгону мітингувальників 30 листопада 2013 року на Майдан у Києві вийшли вже тисячі українців.
   Перед присутніми слово мали представники влади: голова Буської РДА Петро Мороз, заступник голови Буської районної ради Роман Фурда та міський голова Ростислав Сліпець. Вони відзначили, що події Євромайдану змінили країну, боротьба народу за гідність, незалежність та територіальну цілісність продовжилася і триває досі.  Українські військові, бійці Національної гвардії, силових структур, добровольці-патріоти продовжують боронити східні області країни від окупанта та проросійських найманців.
   Бущани запалили свічки пам’яті за Героями Небесної Сотні та бійцями, що загинули, захищаючи Україну.
/Буський медіа портал/

0 коментарі:

Дописати коментар

МИ У FACEBOOK

© 2017. На платформі Blogger.

НАДБУЖАНСЬКА ПРОДУКЦІЯ

НАДБУЖАНСЬКА ПРОДУКЦІЯ

РОБОТА

РОБОТА

ВАШ КОМП'ЮТЕР

ВАШ КОМП'ЮТЕР

ПОПУЛЯРНІ ПУБЛІКАЦІЇ