субота, 24 грудня 2016 р.

Завжди на захисті нашого спокою люди, які жертвують собою. Незважаючи на те, що їх чекають рідні, у кожного з них виконання державного обов’язку – збереження єдності та миру в Україні – на першому місці. Ці мужчини, зовсім юні чи сивочолі, першими зустрічають ворога та роблять це без пафосу, не афішують свого героїзму. Символічно, що проводять свій вільний час та розслабляються вони теж доволі скромно – зустрічаються з друзями та однодумцями і…грають у футбол. Напередодні новорічно-різдвяних свят саме така зустріч представників військового Навчального центру міста Золочева, 146 окремого ремонтно-відновлювального полку та ветеранів АТО відбулася в Буську. 

 Керівник дитячо-юнацької спортивної школи Богдан Пасічник разом з керівником відділу освіти Буської РДА Богданом Глуховецьким вкотре відгукнулись на пропозицію голови Буської районної організації ветеранів України Володимира Луженцова та надали умови для проведення товаристського футбольного матчу за участі воїнів. Пластунам Станиці Красне було приємно отримати запрошення завітати в гості. 
  Саме зараз Вифлиємський Вогонь Миру мандрує світом, тож ми з радістю передали його захисникам. Юнацтво з Петрич та Заводського привітало учасників заходу із Різдвом та Новим Роком і вручило невеличкі обереги – медальйончики з Пресвятою Дівою Марією, щоб завжди і всюди вони відчували опіку Матері Божої та неушкодженими поверталися додому. В свою чергу від представника окремого ремонтно-відновлювального полку старшого офіцера з морально-психологічного забезпечення, капітана Пелецьо Романа Івановича отримали безцінний подарунок – прапор, який цілий рік пробув в зоні АТО та повернувся додому разом з воїнами. Підписаний найщирішими побажаннями та з автографами військовослужбовців він перебуватиме на почесному місці у Пластовій домівці. Шеврони окремого ремонтно-відновлювального полку та шлемофон теж будуть нагадувати про цю теплу зустріч. 
  Хочу зауважити, що ми ще й мали змогу потренуватись у влучності. Змагання зі стрільби серед пластунів захопили юнацтво, а солодкий подарунок – стимулював влучати в ціль. Вадим Ткачук виявився найкращим серед однолітків. Щиро дякуємо всім учасникам та організаторам зустрічі, сподіваємося на продовження. В Новому Році бажаємо всім миру, добра та Божого благословення.
Наталія Сапріянчук
   Користуючись нагодою Володимир Луженцов висловлює подяку підприємцям, які долучаються до проведення військово-патріотичних заходів в районі, а саме: Богдану Степанику, Михайлу Кадиляку, Андрію Кошілю, Михайлу Котулі, Олегу Гутовському.

0 коментарі:

Дописати коментар

МИ У FACEBOOK

© 2017. На платформі Blogger.

РОБОТА

ПП «ТАЙФУН-ПЛЮС» — один з найбільших виробників пиляного шпону (ламелі), паливних гранул та брикетів в Україні у зв’язку із розширенням виробництва оголошує про відкриття вакансій:

Начальник сервісної служби

ВИМОГИ:

Технічна освіта

Знання у галузі механіки або електрики

Бажаний досвід роботи на виробничому підприємстві

Знання програм MS Office (Excel, Word)

Відповідальність в роботі.

Бухгалтер

ВИМОГИ:

Вища освіта (облік та аудит, економічна);

Досвід роботи бухгалтером від 1 року бажано на ділянці основних засобів (ІНМА та МШП);

Знання пакету Microsoft Office (впевнений користувач Excel), 1С 8;

Водій навантажувача

ВИМОГИ:

Водійські права та довід водіння

Досвід водіння навантажувачем буде перевагою

Слюсар-ремонтник

ВИМОГИ:

Профільна освіта (механізація, слюсар-ремонтник);

Досвід роботи з механічним та електричним устаткуванням;

Бажано вміння виконання зварювальних робіт.

Оператор устаткування з перероблення деревини

ВИМОГИ:

Професійно-технічна, або неповна вища освіта;

Вміння працювати з обладнанням та устаткуванням;

Відповідальність в роботі.

Складальниця виробів з деревини

ВИМОГИ:

Спритність рук та бажання працювати

Різноробочий

ВИМОГИ:

Вміння працювати з електроінструментом;

Бажання працювати.

Прибиральник

ВИМОГИ:

Старанність, прихильність до чистоти та порядку;

Бажання працювати, відповідальність.

Працюючи у нас Ви отримаєте:

ВИСОКУ та стабільну ОПЛАТУ ПРАЦІ;

Довезення до місця праці та додому;

Перспективу розвитку;

Комфортні умови роботи.

Чекаємо на Ваші резюме за адресою: село Ожидів Буського району Львівської області вулиця Шашкевича № 41

контактний тел. +38067 213 68 06Іванка Березяк

e-mail: ibereziak@tayfun-plus.com.ua

ПОПУЛЯРНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ПАРТНЕР

ВАШ КОМП'ЮТЕР

ВАШ КОМП'ЮТЕР