середу, 22 лютого 2017 р.

Третє загальнокомандне місце в заліку серед молоді (1 000 очок), четверте – у видах багатоборств (100 очок) та шосте – серед дорослих (870 очок): такий результат виступу збірної команди Львівської області в чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України тривав упродовж 17-19 лютого в Сумах у 28 видах змагальної програми.

Щодо надбужанських легкоатлетів, то серед чоловіків третю золоту медаль чемпіонату України приніс для скарбнички Львівщини наш Роман Ростикус з результатом 8:49.45. Ще один надбужанець Костянтин Коляда фінішував одразу за Р. Ростикусом і піднявся на другу сходинку п’єдесталу.
  Бронзову нагороду в бігу на 800 метрів здобула бущанка Орися Дем’янюк (Мочульська). Спортсменка вийшла у фінал із кращим часом і зуміла завершити змагання на третій позиції, подолавши дистанцію за 2:09.56.