пʼятниця, 24 лютого 2017 р.

В декількох селах Буського району оголошено оптимізацію мережі відділень ПАТ «Ощадбанк», яка передбачає закриття неефективних ТВБВ з низьким економічним потенціалом і розташованих в невеликих населених пунктах. Про це депутатів райради повідомила керуюча філії ТВБВ 10013/051 Львівського обласного управління АТ «Ощадбанк» Надія Особа.

   Як розповіла представниця банку, закриваються відділення ТВБВ №10013/57 в с.Топорів, ТВБВ №10013/53 в с.Заводське, ТВБВ №10013/58 в с.Задвір’я, ТВБВ №10013/59 в с.Мармузовичі.
   «Банк закриває ті відділення, які є для нього збитковими», - відзначила жінка.
  Мешканці району з таким масовим закриттям відділень обурені, депутати райради підтримали їх, тому прийняли відповідне звернення до Кабінету Міністрів України, комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності та правління ПАТ «Державний ощадний банк України», з проханням допомогти зберегти ці відділення, адже користувачами таких відділень у селах є переважно представники найменш соціально забезпечених верств населення і через ці відділення вони отримують не надприбутки, а власні мізерні пенсії та соціальні виплати, сплачують рахунки за комунальні послуги.
  «Мешканці цих та прилеглих до них сіл в основному пенсійного та передпенсійного віку і доїзд до районного відділення банку, відстань до якого становить більше як 40 км, створює їм багато незручностей та додаткових витрат. А оскільки ПАТ «Ощадбанк» на сьогоднішній день відноситься до категорії найбільш системних банків України, таке закриття відділень наносить значної шкоди мешканцям ще й тому, що відділення інших банків в їхніх селах відсутні», - йдеться у зверненні.
 Також Надія Особа проінформувала депутатів, що незабаром в Олеську будуть встановлені банкомати банку, а в інших селах, де закриваються відділення, банкомати не будуть встановлені, оскільки вони будуть збиткові. 

0 коментарі:

Дописати коментар

МИ У FACEBOOK

© 2017. На платформі Blogger.

РОБОТА

РОБОТА

СВЯТКУЄМО

СВЯТКУЄМО

ПОПУЛЯРНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ПАРТНЕР