середа, 22 лютого 2017 р.


Це не експеримент, це – реальна історія, як кореспондент Буського порталу зіткнувся з проблемою витоку газу у помешканні та чекав більше години (!) на приїзд спеціалістів з Буська до Красного.

  Виявивши на кухні виток газу, кореспондент нашого видання із мобільного зателефонував на номер «104». Там від дзвінка здивувались. З’ясувалось, що дзвінок був переадресований до аварійно-диспечерської служби (АДС) у Буську, а мав, як заявили на тамтешній лінії, бути переадресований спочатку до Львова. Але чому? На сайті регіональної філії «Львівгаз» чітко зазначається, що «зателефонувавши на «104» Вас автоматично з’єднують з аварійною газовою службою району, в якому Ви знаходитесь». Дива та й годі!
  Після обурення: «Ви, хочете, щоб будинок злетів у повітря!», диспетчер у Буську зафіксувала виклик і записала адресу, телефон, провела інструктаж щодо прийняття попередніх заходів безпеки відповідно до плану ліквідації аварійних ситуацій.  Натомість головний інженер перетелефонував і уточнював, як дзвінок з мобільного спочатку переадресувався до Буська, а не до Львова. Після уточнення додав, що спеціалісти приїдуть за вказаною адресою за 30 хв (дзвінок був зафіксований о 11.30 год, розмова є записана). Але ні за півгодини, ні за годину – спеціалістів району не було. Знову телефонуємо на «104», трубку ніхто не бере. Слоган: «Аварійна служба – завжди поруч», - вважаємо не виправданий.
  Знову заглядаємо на сайт регіональної філії «Львівгаз» там чітко йдеться, що «відповідно до  Правил безпеки систем газопостачання України (затверджені Наказом Держнаглядохоронпраці № 254 від 01.10.1997 р.) при виникненні аварійної ситуації бригада АДС має прибути на аварійний об'єкт в гранично короткий строк. За повідомленнями, аварійна служба виїжджає до місця аварії не пізніше ніж за 5 хвилин після отримання виклику і прибуває не пізніше як через 40 хвилин».
  За 1,5 години спеціалісти все ж таки приїхали на виклик. 
  Головний інженер районної служби Ігор Балонь спочатку кидає трубку, а потім на наш повторний дзвінок відповідає, що проблема у тому, що спеціалісти АДС Буська на даний момент були на виклику у Топорові, а другої машини  у відомстві – немає.  
  Виникає питання: «А якби та одна машина зламалась, на чому тоді спеціалісти газової служби б приїхали? На власних машинах, чи може на тракторі?». Сарказм чи не сарказм, але проблема – очевидна!
/Буський медіа портал/

3 коментарі:

 1. Це службове недбальство, садити за таке.
  Зате контролерів розвелося, по три рази на місяць показники звіряють за відсутностівласних документів.

  ВідповістиВидалити
 2. ПАТ «Львівгаз» має право контролювати правильність зняття показань та оформлення споживачем платіжних документів. Контрольне зняття показників лічильника проводиться контролером раз на півроку. Інформація з офіційного сайту ПАТ «Львівгаз»

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. З офіційного сайту: "Відповідно до розділу ІХ глави 4 Кодексу газорозподільних систем газорозподільна компанія має право проводити контрольне зняття показань лічильника не менше ніж один раз на 6 місяців, згідно із затвердженими графіками. Проте не лише контролери можуть знімати контрольні показання. Це може зробити слюсар, майстер або інший працівник газового господарства, під час проведення планово-технічного обслуговування, ремонту газового обладнання, при знятті лічильника на повірку та ін."

   Видалити

МИ У FACEBOOK

© 2017. На платформі Blogger.

РОБОТА

ПП «ТАЙФУН-ПЛЮС» — один з найбільших виробників пиляного шпону (ламелі), паливних гранул та брикетів в Україні у зв’язку із розширенням виробництва оголошує про відкриття вакансій:

Начальник сервісної служби

ВИМОГИ:

Технічна освіта

Знання у галузі механіки або електрики

Бажаний досвід роботи на виробничому підприємстві

Знання програм MS Office (Excel, Word)

Відповідальність в роботі.

Бухгалтер

ВИМОГИ:

Вища освіта (облік та аудит, економічна);

Досвід роботи бухгалтером від 1 року бажано на ділянці основних засобів (ІНМА та МШП);

Знання пакету Microsoft Office (впевнений користувач Excel), 1С 8;

Водій навантажувача

ВИМОГИ:

Водійські права та довід водіння

Досвід водіння навантажувачем буде перевагою

Слюсар-ремонтник

ВИМОГИ:

Профільна освіта (механізація, слюсар-ремонтник);

Досвід роботи з механічним та електричним устаткуванням;

Бажано вміння виконання зварювальних робіт.

Оператор устаткування з перероблення деревини

ВИМОГИ:

Професійно-технічна, або неповна вища освіта;

Вміння працювати з обладнанням та устаткуванням;

Відповідальність в роботі.

Складальниця виробів з деревини

ВИМОГИ:

Спритність рук та бажання працювати

Різноробочий

ВИМОГИ:

Вміння працювати з електроінструментом;

Бажання працювати.

Прибиральник

ВИМОГИ:

Старанність, прихильність до чистоти та порядку;

Бажання працювати, відповідальність.

Працюючи у нас Ви отримаєте:

ВИСОКУ та стабільну ОПЛАТУ ПРАЦІ;

Довезення до місця праці та додому;

Перспективу розвитку;

Комфортні умови роботи.

Чекаємо на Ваші резюме за адресою: село Ожидів Буського району Львівської області вулиця Шашкевича № 41

контактний тел. +38067 213 68 06Іванка Березяк

e-mail: ibereziak@tayfun-plus.com.ua

ПОПУЛЯРНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ПАРТНЕР

ВАШ КОМП'ЮТЕР

ВАШ КОМП'ЮТЕР