субота, 4 березня 2017 р.

Радехівська місцева прокуратура, яка охоплює Бродівський, Буський, Кам’янка-Бузький та Радехівський райони, надала редакції «Буський медіа портал» інформацію стан злочинності, розслідування та розкриття злочинів на території Буського району протягом 2016 року.  

   Днями у приміщенні Буського відділі Радехівської місцевої прокуратури під головуванням новопризначеного керівника місцевої прокуратури Процака Любомира Ярославовича проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів, на якій обговорено стан злочинності, розслідування та розкриття злочинів на території Буського району протягом 2016 року.
   На нараді керівником прокуратури акцентовано увагу представників місцевого відділення Національної поліції та керівництва Буського відділу місцевої прокуратури на проблемних питаннях діяльності правоохоронних органів у районі, зокрема, певному зниженні ефективності та результативності роботи, яка спостерігалась упродовж минулого року на фоні загострення криміногенної обстановки.
    Так, упродовж 2016 року Буським ВП  Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області розпочато 744 проваджень, разом у провадженні перебувало 1253 кримінальних проваджень. За підслідністю направлено 18 кримінальних проваджень, приєднано 37, прийнято рішення про зупинення у 5. У залишку станом на 01.01.2017 перебувало 657 кримінальних проваджень. Закінчено досудове розслідування у 536 кримінальних провадженнях. До суду з обвинувальним актом скеровано 96  кримінальні провадження. З угодою про визнання винуватості – 1, з  угодою про примирення скеровано 6 кримінальних проваджень, закрито 438 кримінальних проваджень.
   Аналізом структури й динаміки злочинності в районі слід відзначити збільшення кількості зареєстрованих злочинів на 3,8% в т.ч. тяжких кримінальних правопорушень із 89 до 119 (+33,7%) та відповідне зменшення зареєстрованих кримінальних правопорушень середньої тяжкості із 185 до 174 (-5,9%), невеликої тяжкості із 134 до 101 (- 24,63%).
   Збільшилась кількість вчинених злочинів проти власності із 251 до 272 (+8,4%). На 10,3%  (з 205 до 225) збільшилась кількість зареєстрованих крадіжок, на 14,8% шахрайств (з 27 до 31). Впродовж минулого року зареєстровано 2 розбої. Спостерігається ріст вчинення злочинів, пов’язаних з порушенням правил безпеки руху або експлуатації транспорту із 11  у 2015 році до 16 у 2016 році, в т.ч. з 2 до 6 що спричинило смерть потерпілого.
   Збільшилася кількість кримінальних правопорушень вчинених особами, які раніше вчиняли кримінальні правопорушення із 21 до 29; групою осіб із 7 до 26; в стані алкогольного сп’яніння з 13 до 22; вчинені у громадських місцях з 33 у 2015 році до 44 у 2016 році.
   Т.в.о.  начальника Буського відділення Кам'янка-Бузького відділу поліції ГУ НП у Львівській області Діжак М.Л. та керівники структурних підрозділів відділення проінформували присутніх на нараді про ті труднощі, із якими стикнувся у 2016 очолюваний ним колектив в умовах реформування, яке відбувається у зазначеній правоохоронній структурі, та запевнив учасників наради, що з огляду на фактичне завершення структурних та кадрових змін, а також внаслідок подальшої реалізації вже наявних напрацювань у поточному році зусилля поліції по боротьбі і профілактики злочинністю на території району будуть суттєво відчутнішими.
   За результатами проведення наради, з метою підвищення ефективності та узгодженості дій правоохоронних органів району, розроблено низку заходів, реалізація яких спрямована на покращення криміногенної ситуації, захисту прав і свобод громадян від злочинних посягань.

0 коментарі:

Дописати коментар

МИ У FACEBOOK

© 2017. На платформі Blogger.

РОБОТА

ПП «ТАЙФУН-ПЛЮС» — один з найбільших виробників пиляного шпону (ламелі), паливних гранул та брикетів в Україні у зв’язку із розширенням виробництва оголошує про відкриття вакансій:

Начальник сервісної служби

ВИМОГИ:

Технічна освіта

Знання у галузі механіки або електрики

Бажаний досвід роботи на виробничому підприємстві

Знання програм MS Office (Excel, Word)

Відповідальність в роботі.

Бухгалтер

ВИМОГИ:

Вища освіта (облік та аудит, економічна);

Досвід роботи бухгалтером від 1 року бажано на ділянці основних засобів (ІНМА та МШП);

Знання пакету Microsoft Office (впевнений користувач Excel), 1С 8;

Водій навантажувача

ВИМОГИ:

Водійські права та довід водіння

Досвід водіння навантажувачем буде перевагою

Слюсар-ремонтник

ВИМОГИ:

Профільна освіта (механізація, слюсар-ремонтник);

Досвід роботи з механічним та електричним устаткуванням;

Бажано вміння виконання зварювальних робіт.

Оператор устаткування з перероблення деревини

ВИМОГИ:

Професійно-технічна, або неповна вища освіта;

Вміння працювати з обладнанням та устаткуванням;

Відповідальність в роботі.

Складальниця виробів з деревини

ВИМОГИ:

Спритність рук та бажання працювати

Різноробочий

ВИМОГИ:

Вміння працювати з електроінструментом;

Бажання працювати.

Прибиральник

ВИМОГИ:

Старанність, прихильність до чистоти та порядку;

Бажання працювати, відповідальність.

Працюючи у нас Ви отримаєте:

ВИСОКУ та стабільну ОПЛАТУ ПРАЦІ;

Довезення до місця праці та додому;

Перспективу розвитку;

Комфортні умови роботи.

Чекаємо на Ваші резюме за адресою: село Ожидів Буського району Львівської області вулиця Шашкевича № 41

контактний тел. +38067 213 68 06Іванка Березяк

e-mail: ibereziak@tayfun-plus.com.ua

ПОПУЛЯРНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ПАРТНЕР

ВАШ КОМП'ЮТЕР

ВАШ КОМП'ЮТЕР