субота, 4 березня 2017 р.

Радехівська місцева прокуратура, яка охоплює Бродівський, Буський, Кам’янка-Бузький та Радехівський райони, надала редакції «Буський медіа портал» інформацію стан злочинності, розслідування та розкриття злочинів на території Буського району протягом 2016 року.  

   Днями у приміщенні Буського відділі Радехівської місцевої прокуратури під головуванням новопризначеного керівника місцевої прокуратури Процака Любомира Ярославовича проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів, на якій обговорено стан злочинності, розслідування та розкриття злочинів на території Буського району протягом 2016 року.
   На нараді керівником прокуратури акцентовано увагу представників місцевого відділення Національної поліції та керівництва Буського відділу місцевої прокуратури на проблемних питаннях діяльності правоохоронних органів у районі, зокрема, певному зниженні ефективності та результативності роботи, яка спостерігалась упродовж минулого року на фоні загострення криміногенної обстановки.
    Так, упродовж 2016 року Буським ВП  Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області розпочато 744 проваджень, разом у провадженні перебувало 1253 кримінальних проваджень. За підслідністю направлено 18 кримінальних проваджень, приєднано 37, прийнято рішення про зупинення у 5. У залишку станом на 01.01.2017 перебувало 657 кримінальних проваджень. Закінчено досудове розслідування у 536 кримінальних провадженнях. До суду з обвинувальним актом скеровано 96  кримінальні провадження. З угодою про визнання винуватості – 1, з  угодою про примирення скеровано 6 кримінальних проваджень, закрито 438 кримінальних проваджень.
   Аналізом структури й динаміки злочинності в районі слід відзначити збільшення кількості зареєстрованих злочинів на 3,8% в т.ч. тяжких кримінальних правопорушень із 89 до 119 (+33,7%) та відповідне зменшення зареєстрованих кримінальних правопорушень середньої тяжкості із 185 до 174 (-5,9%), невеликої тяжкості із 134 до 101 (- 24,63%).
   Збільшилась кількість вчинених злочинів проти власності із 251 до 272 (+8,4%). На 10,3%  (з 205 до 225) збільшилась кількість зареєстрованих крадіжок, на 14,8% шахрайств (з 27 до 31). Впродовж минулого року зареєстровано 2 розбої. Спостерігається ріст вчинення злочинів, пов’язаних з порушенням правил безпеки руху або експлуатації транспорту із 11  у 2015 році до 16 у 2016 році, в т.ч. з 2 до 6 що спричинило смерть потерпілого.
   Збільшилася кількість кримінальних правопорушень вчинених особами, які раніше вчиняли кримінальні правопорушення із 21 до 29; групою осіб із 7 до 26; в стані алкогольного сп’яніння з 13 до 22; вчинені у громадських місцях з 33 у 2015 році до 44 у 2016 році.
   Т.в.о.  начальника Буського відділення Кам'янка-Бузького відділу поліції ГУ НП у Львівській області Діжак М.Л. та керівники структурних підрозділів відділення проінформували присутніх на нараді про ті труднощі, із якими стикнувся у 2016 очолюваний ним колектив в умовах реформування, яке відбувається у зазначеній правоохоронній структурі, та запевнив учасників наради, що з огляду на фактичне завершення структурних та кадрових змін, а також внаслідок подальшої реалізації вже наявних напрацювань у поточному році зусилля поліції по боротьбі і профілактики злочинністю на території району будуть суттєво відчутнішими.
   За результатами проведення наради, з метою підвищення ефективності та узгодженості дій правоохоронних органів району, розроблено низку заходів, реалізація яких спрямована на покращення криміногенної ситуації, захисту прав і свобод громадян від злочинних посягань.

0 коментарі:

Дописати коментар

МИ У FACEBOOK

© 2017. На платформі Blogger.

РОБОТА

РОБОТА

ВАКАНСІЇ

ВАКАНСІЇ

КОНЦЕРТ

КОНЦЕРТ

ПОПУЛЯРНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ПАРТНЕР