середа, 26 квітня 2017 р.

Самотність. Тиша. Чорне небо. Пустеля. Вічність. Смерть і жах. Недоля. Зло. В житті потреба. Аварія. Біда. Удар. 26 квітня 1986 року… Ця дата надовго залишиться в пам’яті людській. Аварія на Чорнобильській АЕС стала новою віхою відліку в історії, показавши, якою небезпечною є сила атома, і як неймовірно важко її вгамувати. 

   Учні 5-А та 7-А класів Красненської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 підготували лінійку, щоб вшанувати пам’ять тих людей, які загинули під час техногенної аварії на Чорнобильській АЕС. Діти розповіли цікаві та незнані факти про трагедію, яка забрала сотні людських життів і принесла вслід за собою страшні невиліковні хвороби, яка зруйнувала долі багатьох українських сімей і безповоротно змінила їхні життя. Ця трагедія розлучила багато людей і порозкидала їх по всьому світу. Закінчилась лінійка хвилиною мовчання, на якій учні та педагоги школи вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя, рятуючи життя інших. 
   Найбільше, чого нам хочеться сьогодні, – це бачити світ таким, яким він був колись, жити у безпеці, дихати чистим повітрям і не боятися щохвилини ще одного такого вибуху. 
Юлія Роман-Ярошевська, вчитель-словесник

0 коментарі:

Дописати коментар

МИ У FACEBOOK

© 2017. На платформі Blogger.

РОБОТА

РОБОТА

ВАКАНСІЇ

ВАКАНСІЇ

КОНЦЕРТ

КОНЦЕРТ

ПОПУЛЯРНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ПАРТНЕР