четвер, 27 квітня 2017 р.

23 квітня 1995 р. Генеральна конференція ЮНЕСКО заснувала Всесвітній день книги і авторського права, який щорічно відзначається  з 1996 року. Це данина поваги до книг та авторів. Головна мета свята – привернути увагу державних органів і читачів до книг як джерела отримання знань, мати доступ до духовних і матеріальних цінностей, розуміння краси і творчих досягнень людини. Адже книги – це вікно у світ культурного розмаїття, це міст, що з'єднує різні цивілізації у часі й просторі. 

    Цього дня проводяться зустрічі з авторами, читання уривків із улюблених книг, різноманітні конкурси, акції на захист книги, фестивалі читання.
   В цей день у Красненській бібліотеці ім. І. Тиктора відбулася презентація-полілог рукопису книги «Літопис парафії села Гумниська» історика-краєзнавця Василя Лаби. Присутніми були голова товариства «Бужани» Михайло Зозуля, голова Красненської селищної ради Микола Чучман, голова братства ОУН-УПА Мар'ян Длугош, мешканці сіл Гумниська і Чучмани, а також користувачі бібліотеки. 
    У ході заходу автор презентував присутнім варіант рукопису своєї книги у електронному форматі, розповів про велику пошукову роботу, пов'язану із пошуком історичного матеріалу, а також про інші аспекти роботи над написанням книги, ознайомив із її орієнтовною структурою. 
  Громада радо підтримала ідею про випуск даної праці й погодилась як інформативно, так і фінансово підтримати книгу. Віримо, що найближчим часом дане видання буде опубліковане й бажаємо авторові успіхів, натхнення і видання нових праць з історії нашого краю!
Олексій Мировський, бібліотекар 
Красненської селищної бібліотеки ім.І.Тиктора

0 коментарі:

Дописати коментар

МИ У FACEBOOK

© 2017. На платформі Blogger.

.

СВЯТО

СВЯТО

ПОПУЛЯРНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ПАРТНЕР