середа, 10 травня 2017 р.

Краще гір бувають тільки гори. А якщо мандруєш з метою більше дізнатися про свою Батьківщину та її історію, то подорож вдається якнайкраще. Більше 80 пластунів Станиці Красне мандрували «як з Бережан до Кадри…». 

    Коли на шляху були пам’ятні місця, ми не оминали їх увагою. Першою нас зустріла Зарваниця – місце, де відпочиваєш душею. Тут щиро з радістю зустрічають усіх відвідувачів. Отримавши заряд позитивної енергетики святині, ми помандрували далі. Гора Лисоня, поблизу Бережан, відома не своєю висотою, а тим, що стала «стрілецькою голгофою» більш ніж для тисячі мужніх січовиків, які віддали своє життя у нерівному жорстокому бою з ворогом. Символічним було й те, що патрон куреня 63 - Іван Тиктор - брав участь у бою на Лисоні. 
  На горі окрім пам’ятного знака та меморіалу ще є споруджена каплиця, унікальна своїми фресками, на яких зображена історія нашого багатостраждального народу. Помолившись та віддавши шану загиблим воїнам, ми продовжили мандрівку. Шлях лежав до Бережан. Допомогла поєднати дві Станиці Алла Соколовська. Приємно, що бережанські пластуни (станичний Роман Вакиряк) відгукнулись на наше прохання і зорганізували цікаву екскурсію містом та парком Потоцьких. Там усі ми отримали насолоду від огляду різноманітних видів дерев, зовні оглянули палац та прогулялись берегом красивого озера.  Пізнавальну екскурсію краєзнавчим музеєм нам провели гіди Оксана та Вікторія. 
  А от ватра, яка стала для нас сюрпризом, залишила безліч приємних вражень та чудових спогадів. Юнацтво та старшопластуни запросили нас до Раю (населений пункт поблизу Бережан), де і відбувалося знайомство двох Станиць. На гірській галявині серед лісу під мирне потріскування вогню лунали пісні та веселі забави. Щиро дякуємо усім пластунам з Бережан за так чудово проведений час. Наступного дня вранці нас полонив своєю красою древній Галич. Там ми відвідали і замок, і Крилос, і пам’ятник королю Данилу. Оскільки  усі пластуни люблять воду та спорт, невід’ємний атрибут Бурштина – велетенський футбольний м’яч - став нашою фотозоною. Не оминули ми своєю увагою рідного міста Роксолани (Насті Лісовської) – Рогатина. 
   Наступною зупинкою було село Підгороддя, де пам’ятник Дмитру Вітовському – одному із керівників Листопадового Зриву - став фінальною точкою нашої чудової подорожі. Будемо продовжувати мандрівку сторінками історії рідного краю у Підгірцях, на терені загадкового Плісниська поблизу монастиря. Сподіваємося, що природа подарує нам чудову погоду.
 Наталія Сапріянчук

0 коментарі:

Дописати коментар

МИ У FACEBOOK

© 2017. На платформі Blogger.

РОБОТА

ПП «ТАЙФУН-ПЛЮС» — один з найбільших виробників пиляного шпону (ламелі), паливних гранул та брикетів в Україні у зв’язку із розширенням виробництва оголошує про відкриття вакансій:

Начальник сервісної служби

ВИМОГИ:

Технічна освіта

Знання у галузі механіки або електрики

Бажаний досвід роботи на виробничому підприємстві

Знання програм MS Office (Excel, Word)

Відповідальність в роботі.

Бухгалтер

ВИМОГИ:

Вища освіта (облік та аудит, економічна);

Досвід роботи бухгалтером від 1 року бажано на ділянці основних засобів (ІНМА та МШП);

Знання пакету Microsoft Office (впевнений користувач Excel), 1С 8;

Водій навантажувача

ВИМОГИ:

Водійські права та довід водіння

Досвід водіння навантажувачем буде перевагою

Слюсар-ремонтник

ВИМОГИ:

Профільна освіта (механізація, слюсар-ремонтник);

Досвід роботи з механічним та електричним устаткуванням;

Бажано вміння виконання зварювальних робіт.

Оператор устаткування з перероблення деревини

ВИМОГИ:

Професійно-технічна, або неповна вища освіта;

Вміння працювати з обладнанням та устаткуванням;

Відповідальність в роботі.

Складальниця виробів з деревини

ВИМОГИ:

Спритність рук та бажання працювати

Різноробочий

ВИМОГИ:

Вміння працювати з електроінструментом;

Бажання працювати.

Прибиральник

ВИМОГИ:

Старанність, прихильність до чистоти та порядку;

Бажання працювати, відповідальність.

Працюючи у нас Ви отримаєте:

ВИСОКУ та стабільну ОПЛАТУ ПРАЦІ;

Довезення до місця праці та додому;

Перспективу розвитку;

Комфортні умови роботи.

Чекаємо на Ваші резюме за адресою: село Ожидів Буського району Львівської області вулиця Шашкевича № 41

контактний тел. +38067 213 68 06Іванка Березяк

e-mail: ibereziak@tayfun-plus.com.ua

ПОПУЛЯРНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ПАРТНЕР

ВАШ КОМП'ЮТЕР

ВАШ КОМП'ЮТЕР