середа, 31 травня 2017 р.

У Музеї  народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького (Шевче́нківський гай) 27-28 травня відбувся XIV всеукраїнський театральний фестиваль дитячих та юнацьких колективів «Казка у гаю», і добра фея (ведуча свята) з чарівниками(організатори) наклала спеціальні чари, щоб погода була якнайкращою. Цьогорічний фестиваль дозволили відкривати  аматорському юнацькому колективу с. Ракобовти «Перлинки»: Кіра Олег, Царук Ірина, Петришин Христина, Приставська Юлія, Камінська Марія, Петришин Назар, Мороз Софія, Кочмар Захар, Босак Діана, Чорна Зоряна, Кондюх Святослав, Карпа Анастасія.

  Діти презентували казку-п’єсу «Над часом»(автор Анна Багряна та режисер постановник Ірина Приставська). Виступаючи на одній галявині із досвідченими театралами, з різних областей України, гордо можу заявити, що недавно утворений колектив не розгубився, і достойно показав постановку, а діти років 8-10 років наче справжні перлинки вибігли на галявину і розповіли про швидкоплинність часу. Колектив отримав Диплом за перемогу у номінації «Творчий пошук», відмітили і головного героя казки (Годинникаря) Олега Кіру за акторську майстерність.  журі фестивалю підійшли до учасників запропонували свою допомогу у подальшій нашій театральній праці. Обмінявшись візитками з акторкою Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької  Наталією Лісовою, ми дальше продовжимо плідну працю у розвиток театральної справи.
  Отже, казка, фестиваль приніс море задоволення та позитивних емоцій, різні майстер класи, розваги призи та конкурси. Кульмінацією стала розмальовка пазлів - областей та складання у суцільну карту  України. Приєднали і наш Крим, адже серцем і душею він з нами. Дякую організаторам та всім хто допомагав у створені чудового дійства. Ви справжні чарівники, бо створюєте такі гарні фестивалі. Дякую засновниці казки, пані Надії Дзвоник, яка повірила в нас і дозволила бути учасниками мега крутої казки.

   Не можу не подякувати учасникам та їхнім батькам, а також людям які виручили мене  у хвилини відчаю та безнадії. Звичайно, у кожній казці є злі сили які намагаються перешкодити чомусь хорошому, у моєму випадку ще поломка машини, яка повинна була везти діток, брак автобусів, нестача коштів та ін.. дякую водіям, які відклали свої справи і допомогли завести діток хоч на відкриття, а саме: Кочмар Петру, Григоришину Юрію та Лозі Миколі. Мені було дуже прикро, коли на завершення фестивалю не попали мої учасники, бо вони молодці, прагнуть зробити світ кращим і я керівник Народного дому с. Ракобовти пишаюся ними і бажаю успіху та подальших нагород.
Ірина ПРИСТАВСЬКА, фото автора

0 коментарі:

Дописати коментар

МИ У FACEBOOK

© 2017. На платформі Blogger.

РОБОТА

ПП «ТАЙФУН-ПЛЮС» — один з найбільших виробників пиляного шпону (ламелі), паливних гранул та брикетів в Україні у зв’язку із розширенням виробництва оголошує про відкриття вакансій:

Начальник сервісної служби

ВИМОГИ:

Технічна освіта

Знання у галузі механіки або електрики

Бажаний досвід роботи на виробничому підприємстві

Знання програм MS Office (Excel, Word)

Відповідальність в роботі.

Бухгалтер

ВИМОГИ:

Вища освіта (облік та аудит, економічна);

Досвід роботи бухгалтером від 1 року бажано на ділянці основних засобів (ІНМА та МШП);

Знання пакету Microsoft Office (впевнений користувач Excel), 1С 8;

Водій навантажувача

ВИМОГИ:

Водійські права та довід водіння

Досвід водіння навантажувачем буде перевагою

Слюсар-ремонтник

ВИМОГИ:

Профільна освіта (механізація, слюсар-ремонтник);

Досвід роботи з механічним та електричним устаткуванням;

Бажано вміння виконання зварювальних робіт.

Оператор устаткування з перероблення деревини

ВИМОГИ:

Професійно-технічна, або неповна вища освіта;

Вміння працювати з обладнанням та устаткуванням;

Відповідальність в роботі.

Складальниця виробів з деревини

ВИМОГИ:

Спритність рук та бажання працювати

Різноробочий

ВИМОГИ:

Вміння працювати з електроінструментом;

Бажання працювати.

Прибиральник

ВИМОГИ:

Старанність, прихильність до чистоти та порядку;

Бажання працювати, відповідальність.

Працюючи у нас Ви отримаєте:

ВИСОКУ та стабільну ОПЛАТУ ПРАЦІ;

Довезення до місця праці та додому;

Перспективу розвитку;

Комфортні умови роботи.

Чекаємо на Ваші резюме за адресою: село Ожидів Буського району Львівської області вулиця Шашкевича № 41

контактний тел. +38067 213 68 06Іванка Березяк

e-mail: ibereziak@tayfun-plus.com.ua

ПОПУЛЯРНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ПАРТНЕР

ВАШ КОМП'ЮТЕР

ВАШ КОМП'ЮТЕР