четвер, 25 травня 2017 р.

 Хоч вже давно крокує світом і  владарює  красива й ніжна, чарівна і зваблива, вродлива дівчина весна, та для людей мистецтва, як не дивно, -  період жнив.

  В неділю до Ожидова весь свій багатий  мистецький ужиток привезли аматорські театральні колективи Народних домів сіл Цикова,  Йосипівки, Закомар’я, Ракобовтів, Топорова  та смт. Красне на I-ші районні театральні фестини  «Дивосвіт Мельпомени».
Вже продзвенів дзвінок і затихає сміх,
Глядач звертає погляд у бік сцени,
Що таємничо відкриває занавісу
В чарівне царство Мельпомени!
Затихнув гомін.  В залі згасло світло,
і, враз заполонивши всі чуття,
розсунулась завіса… І розквітло
життя — мов казка,
й казка — мов життя.
  Глядачі  майже на три години поринули у   дивосвіт покровительки театрального мистецтва – Мельпомени,  у фантастичний світ казки, зворушливий світ драми, комедії.
    Привітав усіх учасників театральних фестин заступник голови Буської райдержадміністрації Олег Ільків. Він побажав усім акторам – аматорам  успіху на сцені, а глядачам - гарного приємного відпочинку.
    Розпочали захід господарі - аматорський театральний колектив «Дозвілля» Ожидівського Народного дому, керівник Марія Коза із гумористичною постановкою «Україна має таланти». Вони підзарядили зал могутньою енергією добра, краси і любові.
            Не так давно над нашим краєм злітало до небес
            «Христос Воскрес! Воістину Воскрес!»
Залишились у пам’яті приємні й теплі спогади та не такий уже й  далекий відгомін Великодня. Саме тому учасники аматорського театрального колективу «Фортуна» Народного дому с. Закомар’я  та їх керівник Катерина Чуприк привезли на фестини смачний – пресмачний «Великодній кошик».
      Гарним дарунком для усіх Жінок – Матерів прозвучала в цей день зворушлива пісня «Мамина порада»  у виконанні  директора НД с. Куткір  та ведучої фестин  Марії Майби, а   театральний  колектив «Євшан» Народного дому селища Красне, керівник Марія Глова   привітав матусь театралізованою постановкою «Зоряний хлопчик» за твором Оскара Уайльда.
     Потім сцену заполонили учасники аматорського театрального колективу «Берегиня» Народного дому с. Топорів ( керівник Оксана Таланчук) із гумористичною сценкою «Гарні Свахи» та драмгуртківців Народного дому
 с. Йосипівка, кер. Олена Ковальчук із сценкою «Дохтор». Марта Литвин виконала пісню «Веснянка».
       Учасники аматорського театрального колективу «МирКо» Народного дому  
с.Циків, керівник Мирослава Нестер, вплели свій творчий доробок  - театралізовану постановку драми – феєрії   Л. Українки «Лісова пісня». Цей  чудовий мистецький витвір драмгуртківці подарували усім мужнім захисникам нашої держави, усім славним Героям України!
«Театр, театр – це вічна гра,
Де долі переплетені героїв,
В комедії,  у сміху, у спокої.
Тут радість й щастя нас переповняє,
Бо без  театру нам життя не має!»
   Так стверджують учасники аматорського театрального колективу «Перлина» Народного дому с. Ракобовти, керівник Ірина Приставська. На фестинах вони презентували фантастичну драматичну поему Анни Багряної  «Над часом».
  Час невблаганно біжить. І ніхто над ним не владний.  Секунда переганяє секунду, хвилина – хвилину, злітає за годиною година. І все зроблене нами залишається в минулому, але у нас є майбутнє із новими цікавими ідеями, проектами, театралізованими постановками та виставами.
  Як казав  Вольтер: «Розум людський ніколи не винаходив нічого шляхетнішого за театральні дійства як для вдосконалення, так і для очищення людської натури»                                                                                
  Тож сумно вам чи радісно, чи є у вашому житті на даний час успіхи або невдачі –мистецтво театру завжди збалансує Ваші почуття та емоції, допоможе зрозуміти реальність і оцінити себе.
  На завершення фестин відбулась церемонія нагородження.  Заступник голови Буської райдержадміністрації Олег Ільків та головний спеціаліст відділу культури та туризму Буської РДА Надія Стахів висловили щирі слова подяки та вручили керівникам колективів  дипломи учасників I-х  районних театральних фестин «Дивосвіт Мельпомени».
   Хочеться низько схилити голову перед талановитими людьми нашого району, творчість яких вимережує із вистав фантастичну канву . Сердечна вдячність усім добрим, красивим та надзвичайно талановитим акторам – аматорам, які, залишаючи усі буденні клопоти,  жертвуючи своїм часом, вчать ролі, шиють костюми, самі виготовляють декорації  та спішать, щоб з маленької іскринки  розпалити у глядача той великий вогонь любові до прекрасного, чистого, світлого – аматорського театрального мистецтва.

Оксана Шквір, методист Буського РНД

0 коментарі:

Дописати коментар

МИ У FACEBOOK

© 2017. На платформі Blogger.

РОБОТА

ПП «ТАЙФУН-ПЛЮС» — один з найбільших виробників пиляного шпону (ламелі), паливних гранул та брикетів в Україні у зв’язку із розширенням виробництва оголошує про відкриття вакансій:

Начальник сервісної служби

ВИМОГИ:

Технічна освіта

Знання у галузі механіки або електрики

Бажаний досвід роботи на виробничому підприємстві

Знання програм MS Office (Excel, Word)

Відповідальність в роботі.

Бухгалтер

ВИМОГИ:

Вища освіта (облік та аудит, економічна);

Досвід роботи бухгалтером від 1 року бажано на ділянці основних засобів (ІНМА та МШП);

Знання пакету Microsoft Office (впевнений користувач Excel), 1С 8;

Водій навантажувача

ВИМОГИ:

Водійські права та довід водіння

Досвід водіння навантажувачем буде перевагою

Слюсар-ремонтник

ВИМОГИ:

Профільна освіта (механізація, слюсар-ремонтник);

Досвід роботи з механічним та електричним устаткуванням;

Бажано вміння виконання зварювальних робіт.

Оператор устаткування з перероблення деревини

ВИМОГИ:

Професійно-технічна, або неповна вища освіта;

Вміння працювати з обладнанням та устаткуванням;

Відповідальність в роботі.

Складальниця виробів з деревини

ВИМОГИ:

Спритність рук та бажання працювати

Різноробочий

ВИМОГИ:

Вміння працювати з електроінструментом;

Бажання працювати.

Прибиральник

ВИМОГИ:

Старанність, прихильність до чистоти та порядку;

Бажання працювати, відповідальність.

Працюючи у нас Ви отримаєте:

ВИСОКУ та стабільну ОПЛАТУ ПРАЦІ;

Довезення до місця праці та додому;

Перспективу розвитку;

Комфортні умови роботи.

Чекаємо на Ваші резюме за адресою: село Ожидів Буського району Львівської області вулиця Шашкевича № 41

контактний тел. +38067 213 68 06Іванка Березяк

e-mail: ibereziak@tayfun-plus.com.ua

ПОПУЛЯРНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ПАРТНЕР

ВАШ КОМП'ЮТЕР

ВАШ КОМП'ЮТЕР