понеділок, 19 червня 2017 р.

У березні 2017 року Буська центральна районна лікарня уклала угоду з ФОП Кузьмак М.В. про купівлю-продажу невідомого переліку найменувань продуктів харчування на суму 50 тис гривень. Про це стало відомо зі звіту про укладену угоду, опублікованого на сайті електронної системи публічних закупівель «ProZorro».

  Слід відзначити, що угода (без додатків) була підписана без аукціону, адже сума поставки є допорогова. Та насправді жодної інформації окрім суми в угоді немає. В угоді ми не виявили кількості закупівлі продуктів харчування (літри, кілограми тощо), ні найменування та коду предмета закупівлі продуктів харчування (чи то сир, олія, овочі, цукор тощо) згідно Державного класифікатора продукції та послуг, ні ціну на кожний перелік. Також в угоді не вказано основні вимоги до продукції. Якщо на сайті «ProZorro» вказується, що продуктів харчування замовляли 3167 кг, то в угоді укладеній із ФОП Кузьмак М.В. така інформація чомусь відсутня.
    Про ФОП Кузьмак М.В. знаходимо наступну інформацію, що вона зареєстрована у селі Чаниж Буського району. Раніше цей підприємець не підписувала подібних угод на постачання продукції харчування. Угоду на купівлю-продаж «продуктів харчування різних» з Буською ЦРЛ в особі головного лікаря Романюка Є.В., цей підприємець цьогоріч підписала вперше.
/Буський медіа портал/

0 коментарі:

Дописати коментар

МИ У FACEBOOK

© 2017. На платформі Blogger.

РОБОТА

РОБОТА

ВАКАНСІЇ

ВАКАНСІЇ

КОНЦЕРТ

КОНЦЕРТ

ПОПУЛЯРНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ПАРТНЕР