неділя, 18 червня 2017 р.

Уродженка села Соколівка Буського району Ольга Сіра (на фото) вже понад 20 років живе в Одесі, де працює заступником головного редактора єдиної обласної газети, яка виходить на українській мові. При знайомстві із землячкою дізнались успіхи та проблеми видання. Вже цьогоріч 19 липня газета «Чорноморські новини» святкуватиме 100-річчя від дня заснування.

   Головний редактор газети Іван Мельник каже, що упродовж існування газета змінювала назви та засновників, але не припиняла виходу. У 1918 році вона виходила навіть французькою мовою. Влада Одещини щоразу намагалась усіма методами знищити єдину українську газету: морально правоохоронці тиснули на редактора, погрози, суди, вилучення тиражу з кіосків, не опалювалось приміщення, скорочення штату працівників...
   Як відзначає заступник редактора Ольга Сіра, на сьогодні газета виключно тримається на своїх читачах, які навіть об’єднались у ініціативну групу, яка всіляко, зокрема й фінансово, намагається допомогти виданню. Від держави єдина українська мовна газета підтримується лише в обласній програмі підтримки друкованих ЗМІ національних меншин (!).  У цю програму включені видання, що виходять на території Одеської області болгарською, грецькою, вірменською, молдовською... ну і українською. Прикро, що в часи незалежності України єдине видання на українській мові  відносять до видань нацменшин. Колеги відзначають, що більшість тутешніх газет, інтернет-видань та телеканалів займаються не журналістикою, а російською пропагандою.
  Сьогодні засновник газети «Чорноморські новини» - трудовий колектив редакції, який намагається створити належні умови для роботи журналістів та не втратити власного читача, готуючи для нього якісний інформаційний продукт та долаючи всі перешкоди на своєму шляху.
   До речі, видання має власний музей, де зберігаються найдавніші примірники газети, оригінальні друкарські машини, ретро-фотографії.
   Довідка Буського порталу: Ольга Сіра народилась у селі Соколівка Буського району. У 2012 році отримала ступінь бакалавра, кафедра «Міжнародні відносини», Інститут соціальних наук, Одеський національний університет імені І.І. Мечникова. Через рік отримала ступінь «спеціаліст» з міжнародних відносин з поглибленим знанням японської та англійської мов. Працювала аспірантом кафедри міжнародних відносин Інституту соціальних наук Одеського національного університету імені І.І. Мечникова за спеціальністю «Політичні проблеми міжнародних систем та глобального розвитку». Заслужений журналіст України.
/Буський медіа портал/

0 коментарі:

Дописати коментар

МИ У FACEBOOK

© 2017. На платформі Blogger.

РОБОТА

ПП «ТАЙФУН-ПЛЮС» — один з найбільших виробників пиляного шпону (ламелі), паливних гранул та брикетів в Україні у зв’язку із розширенням виробництва оголошує про відкриття вакансій:

Начальник сервісної служби

ВИМОГИ:

Технічна освіта

Знання у галузі механіки або електрики

Бажаний досвід роботи на виробничому підприємстві

Знання програм MS Office (Excel, Word)

Відповідальність в роботі.

Бухгалтер

ВИМОГИ:

Вища освіта (облік та аудит, економічна);

Досвід роботи бухгалтером від 1 року бажано на ділянці основних засобів (ІНМА та МШП);

Знання пакету Microsoft Office (впевнений користувач Excel), 1С 8;

Водій навантажувача

ВИМОГИ:

Водійські права та довід водіння

Досвід водіння навантажувачем буде перевагою

Слюсар-ремонтник

ВИМОГИ:

Профільна освіта (механізація, слюсар-ремонтник);

Досвід роботи з механічним та електричним устаткуванням;

Бажано вміння виконання зварювальних робіт.

Оператор устаткування з перероблення деревини

ВИМОГИ:

Професійно-технічна, або неповна вища освіта;

Вміння працювати з обладнанням та устаткуванням;

Відповідальність в роботі.

Складальниця виробів з деревини

ВИМОГИ:

Спритність рук та бажання працювати

Різноробочий

ВИМОГИ:

Вміння працювати з електроінструментом;

Бажання працювати.

Прибиральник

ВИМОГИ:

Старанність, прихильність до чистоти та порядку;

Бажання працювати, відповідальність.

Працюючи у нас Ви отримаєте:

ВИСОКУ та стабільну ОПЛАТУ ПРАЦІ;

Довезення до місця праці та додому;

Перспективу розвитку;

Комфортні умови роботи.

Чекаємо на Ваші резюме за адресою: село Ожидів Буського району Львівської області вулиця Шашкевича № 41

контактний тел. +38067 213 68 06Іванка Березяк

e-mail: ibereziak@tayfun-plus.com.ua

ПОПУЛЯРНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ПАРТНЕР

ВАШ КОМП'ЮТЕР

ВАШ КОМП'ЮТЕР