неділя, 25 червня 2017 р.

Президент Петро Порошенко призначив суддею Буського райсуду Ганну Шендрікову. Про це йдеться у відповідному указі №157/2017.

   Ганна Шендрікова до призначення працювала суддею у Буському райсуді. Тому для неї це призначення не нове. Згідно Конституції України її повноваження, які були строком на п'ять років, завершились, тому Президент України своїм указом їх поновив.
    В оприлюдненій декларації на сайті Єдиного державного реєстру декларацій Ганна Шендрікова вказала, що за 2016 рік працюючи в Територіальному управлінні державної судової адміністрації у Львівській області заробила 187 тисяч 359 гривень, а також отримала від Національної школи суддів України гонорари та інші виплати згідно з цивільно-правовим правочинами у розмірі 30 тисяч 555 гривень. У банку жінка має картковий рахунок (кредитний ліміт) на суму 10 тисяч гривень. Чоловік суді отримав лише дохід від надання в оренду майна у розмірі 6 тисяч 500 гривень.
  Суддя Ганна Шендрікова має у спільній власності (0,33%) квартиру у місті Києві, загальною площею 71 кв.м. Її чоловік у власності володіє квартирою у місті Львів, загальною площею 153 кв.м., підвалом площею 4 кв.м., а також нежитловим приміщенням, загальною площею 63,5 кв.м.
    У власності судді Буського райсуду легковий автомобіль Mitsubishi Outlender 2008 року випуску, чоловік судді має легковий автомобіль Infiniti fx35 2008 року випуску.
   Ганна Шендрікова також є є членом громадського об’єднання «Всеукраїнська асоціація жінок-суддів».
   Нагадаємо, 12 лютого 2013 року, Борис Журибіда був призначений головою Буського районного суду Львівської області. Таке рішення ухвалила Вища рада юстиції за поданням ради суддів загальних судів.
/Буський медіа портал/

0 коментарі:

Дописати коментар

МИ У FACEBOOK

© 2017. На платформі Blogger.

.

ПОПУЛЯРНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ПАРТНЕР