субота, 22 липня 2017 р.


Протягом шести місяців поточного року на території Львівської області зареєстровано 1056 дорожньо-транспортних пригод з постраждалими (+25,7%, 2016 - 840), унаслідок яких загинуло 124 особи (+29,2%, 2016 - 96) та 1400 учасників дорожнього руху травмовано (+24,7%, 2016 - 1123). Аналіз аварійності свідчить про зростання кількості дорожньо-транспортних пригод на території області. 

   Найбільш складна ситуація із безпекою дорожнього руху склалась на території Бродівського району (+180% збільшення кількості ДТП, +150% збільшення кількості загиблих учасників дорожнього руху, +250% збільшення кількості травмованих учасників дорожнього руху), Буського району (+125% збільшення кількості ДТП, одна особа загинула, +175% збільшення кількості травмованих учасників дорожнього руху), Жидачівського району (+150% збільшення кількості ДТП, +290% збільшення кількості травмованих учасників дорожнього руху). Зростання рівня аварійності спостерігається також на інших територіях районів області.
   Відтак, у зв’язку із цим, з метою стабілізації та зниження аварійності начальником ГУНП у Львівській області генералом поліції третього рангу В.Середою було затверджено план додаткових заходів щодо профілактики аварійності під умовною назвою «Маневрування».
    Детальніше про заходи на території Буського району, онлайн-виданню «Буський портал» розповів т.в.о.заступника начальника Буського відділення поліції, майор поліції Юрій МОРОЗ:
    - Як бачимо проведений аналіз аварійності за шість місяців поточного року на території Львівської області, зокрема і Буського району, засвідчує збільшення кількості окремих видів ДТП із постраждалими. З метою стабілізації та зниження рівня аварiйностi в регіоні, підвищення безпеки учасників дорожнього руху, протягом липня-серпня 2017 року буде здійснено комплекс  організаційних та практичних заходів під назвою «Маневрування». В ході цього плану буде запроваджено з 22 по 31 липня 2017 року на території Львівської області, зокрема і Буського району, так зване цільове відпрацювання по виявленню та припиненню порушень ПДР, які безпосередньо впливають на стан аварійності «Маневрування».
   Одразу звертаємось до водіїв Бущини, що найбільш суттєво працівниками поліції буде акцентуватись увага на виявлення та припинення порушень правил маневрування, порушення правил проїзду перехресть, порушення правил обгону, порушення правил проїзду зупинок транспортних засобів загального користування, а також порушення правил проїзду пішохідних переходів (розділи 10,14,16 та 18 Правил дорожнього руху України).
    Згідно із розробленим планом, ми письмово звернемось до власників вулично-дорожньої мережі, керівників органів місцевого самоврядування, місцевих органів влади із проблемними питаннями щодо забезпечення безпеки дорожнього руху на територіях обслуговування (можливо десь треба поставити освітлення ділянок автодоріг, нанести дорожню розмітку, встановити дорожні знаки поблизу шкіл тощо).
   Варто відзначити та нагадати нашим водіям, що основними причинами ДТП є перевищення безпечної швидкості, недотримання дистанції, порушення правил маневрування, керування у нетверезому стані, порушення правил проїзду перехресть, виїзд на зустрічну смугу, та порушення правил обгону. Гіркий тому приклад нещодавній випадок на автодорозі «Рівне-Млинів-Берестечко-Буськ-Перемишляни», між населеними пунктами смт.Красне та с.Русилів, де уночі 20 липня, відбувся наїзд невідомим автомобілем на 18-річного велосипедиста. Тому закликаємо водіїв та пішоходів дотримуватись правил дорожнього руху.
/Буський медіа портал/
Фото Роман МАТВІЮК

0 коментарі:

Дописати коментар

МИ У FACEBOOK

© 2017. На платформі Blogger.

РОБОТА

ПП «ТАЙФУН-ПЛЮС» — один з найбільших виробників пиляного шпону (ламелі), паливних гранул та брикетів в Україні у зв’язку із розширенням виробництва оголошує про відкриття вакансій:

Начальник сервісної служби

ВИМОГИ:

Технічна освіта

Знання у галузі механіки або електрики

Бажаний досвід роботи на виробничому підприємстві

Знання програм MS Office (Excel, Word)

Відповідальність в роботі.

Бухгалтер

ВИМОГИ:

Вища освіта (облік та аудит, економічна);

Досвід роботи бухгалтером від 1 року бажано на ділянці основних засобів (ІНМА та МШП);

Знання пакету Microsoft Office (впевнений користувач Excel), 1С 8;

Водій навантажувача

ВИМОГИ:

Водійські права та довід водіння

Досвід водіння навантажувачем буде перевагою

Слюсар-ремонтник

ВИМОГИ:

Профільна освіта (механізація, слюсар-ремонтник);

Досвід роботи з механічним та електричним устаткуванням;

Бажано вміння виконання зварювальних робіт.

Оператор устаткування з перероблення деревини

ВИМОГИ:

Професійно-технічна, або неповна вища освіта;

Вміння працювати з обладнанням та устаткуванням;

Відповідальність в роботі.

Складальниця виробів з деревини

ВИМОГИ:

Спритність рук та бажання працювати

Різноробочий

ВИМОГИ:

Вміння працювати з електроінструментом;

Бажання працювати.

Прибиральник

ВИМОГИ:

Старанність, прихильність до чистоти та порядку;

Бажання працювати, відповідальність.

Працюючи у нас Ви отримаєте:

ВИСОКУ та стабільну ОПЛАТУ ПРАЦІ;

Довезення до місця праці та додому;

Перспективу розвитку;

Комфортні умови роботи.

Чекаємо на Ваші резюме за адресою: село Ожидів Буського району Львівської області вулиця Шашкевича № 41

контактний тел. +38067 213 68 06Іванка Березяк

e-mail: ibereziak@tayfun-plus.com.ua

ПОПУЛЯРНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ПАРТНЕР

ВАШ КОМП'ЮТЕР

ВАШ КОМП'ЮТЕР