понеділок, 24 липня 2017 р.

Приватне підприємство «Медіа-центр «Над Бугом», яке видає районну газету, має неабиякі грошові апетити, а ще чомусь хоче зобов'язати Буську районну раду рекомендувати відділам, службам, управлінням, керівникам підприємств при друку поліграфічної продукції надавати перевагу на виконання таких робіт саме видавничому відділу приватного підприємства «Медіа-центр «Над Бугом». Нагадаємо, з 2016 року газета "Воля народу" стала учасником пілотного етапу з роздержавлення комунальних ЗМІ.

   Редактор районної газети М.Іванців навіть розробив цільову програму фінансової підтримки та розвитку газети «Воля народу» на 2017-2018 роки, пріоритетним завданням якого є фінансова підтримка ПП «Медіа-центр «Над Бугом», як видавця газети «Воля народу». 
   Як зазначається у програмі, з районного бюджету у 2017-2018 роках вони хочуть отримати 175 тис. грн. на фінансову підтримку та розвиток газети. Це при тому, що у районному бюджеті завжди не вистачає коштів на освіту, медицину... Але апетити керівництва газети невгамовні, окрім 175 тис грн газета планує ще й отримати кошти від Угоди про порядок висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування Буського району друкованим засобом масової інформації - газетою «Воля народу» на 2017 рік у сумі  18 тис грн. 
   Варто відзначити, що газета, яка вже з 2016 року стала учасником пілотного етапу з роздержавлення комунальних ЗМІ, визнає у своїй цільовій Програмі, факт того, що «видання газети “Волі народу” є збитковим (як і видання інших, не лише районних газет України), оскільки  високий тираж газети (у 2017 році - 2800 примірників) повноколірний друк та суттєве здорожчання поштових послуг зумовлюють значні фінансові видатки на її виготовлення і доставку до читачів. Передплатна ціна (84 гривень півріччя) разом з доходами від реклами, оголошень та власної поліграфічної діяльності компенсують близько 85% витрат, необхідних на видання газети".
   Тираж газети у 2800 примірників виглядає смішно, це при тому, що у Буському районі населення складає 45 тис осіб, для чого районному бюджету виділяти кошти з державної казни на збиткове видання, яке не може самостійно на себе заробити, чи навіть податись на грант від міжнародних організацій? 
   Вже на серпневій сесії Буської районної ради депутати прийматимуть ЦІЛЬОВУ ПРОГРАМУ фінансової підтримки та розвитку газети «Воля народу» на 2017-2018 роки.
   Нагадаємо, на початку липня відбулась позачергова сесія Буської районної райради. Причиною термінового зібрання депутатів стало те, що виникли серйозні проблеми з фінансуванням медичних установ району. У бюджеті до вересня бракує 3 млн грн. на зарплату працівникам лікарень та ФАПів. Буський район змушений був терміново шукати кошти у своєму бюджеті, бо інакше б виникли борги з виплати заробітної плати.

0 коментарі:

Дописати коментар

МИ У FACEBOOK

© 2017. На платформі Blogger.

РОБОТА

ПП «ТАЙФУН-ПЛЮС» — один з найбільших виробників пиляного шпону (ламелі), паливних гранул та брикетів в Україні у зв’язку із розширенням виробництва оголошує про відкриття вакансій:

Начальник сервісної служби

ВИМОГИ:

Технічна освіта

Знання у галузі механіки або електрики

Бажаний досвід роботи на виробничому підприємстві

Знання програм MS Office (Excel, Word)

Відповідальність в роботі.

Бухгалтер

ВИМОГИ:

Вища освіта (облік та аудит, економічна);

Досвід роботи бухгалтером від 1 року бажано на ділянці основних засобів (ІНМА та МШП);

Знання пакету Microsoft Office (впевнений користувач Excel), 1С 8;

Водій навантажувача

ВИМОГИ:

Водійські права та довід водіння

Досвід водіння навантажувачем буде перевагою

Слюсар-ремонтник

ВИМОГИ:

Профільна освіта (механізація, слюсар-ремонтник);

Досвід роботи з механічним та електричним устаткуванням;

Бажано вміння виконання зварювальних робіт.

Оператор устаткування з перероблення деревини

ВИМОГИ:

Професійно-технічна, або неповна вища освіта;

Вміння працювати з обладнанням та устаткуванням;

Відповідальність в роботі.

Складальниця виробів з деревини

ВИМОГИ:

Спритність рук та бажання працювати

Різноробочий

ВИМОГИ:

Вміння працювати з електроінструментом;

Бажання працювати.

Прибиральник

ВИМОГИ:

Старанність, прихильність до чистоти та порядку;

Бажання працювати, відповідальність.

Працюючи у нас Ви отримаєте:

ВИСОКУ та стабільну ОПЛАТУ ПРАЦІ;

Довезення до місця праці та додому;

Перспективу розвитку;

Комфортні умови роботи.

Чекаємо на Ваші резюме за адресою: село Ожидів Буського району Львівської області вулиця Шашкевича № 41

контактний тел. +38067 213 68 06Іванка Березяк

e-mail: ibereziak@tayfun-plus.com.ua

ПОПУЛЯРНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ПАРТНЕР

ВАШ КОМП'ЮТЕР

ВАШ КОМП'ЮТЕР