неділя, 4 листопада 2018 р.

У місті Винники на вул. Галицькій, 12 відкриють Центр надання адміністративних послуг. Для цього нежитлові приміщення мають реконструювати. У тендері на виконання цих робіт переміг зареєстрований у Буську на Львівщині ФОП Здровецький Олександр Андрійович. Про це ідеться на сайті публічних закупівель Prozorro.

  Підприємець зголосився виконати роботи за 3 052 831 грн, його конкурент – ТОВ Економ-Буд-ЛВ – пропонував провести реконструкцію за 3 083 627 грн.
   Згідно з технічним завданням, переможець торгів повинен повністю реконструювати приміщення на вул. Галицькій, 12 у Винниках: розібрати підлогу, залити стяжку та встановити нове покриття, замінити всі вікна та двері, звести внутрішні цегляні перегородки, влаштувати гідро- і звукоізоляцію, встановити підвісні стелі, провести внутрішні та зовнішні оздоблювальні роботи, утеплити фасад, облаштувати систему водопостачання та водовідведення, систему опалення та вентиляції приміщень відповідно до їх призначення, облаштувати освітлення, перевірити та запустити всі системи.
  Термін виконання робіт – до 31 грудня 2019 року. 
  За даними YouControl, ФОП Здровецький Олександр Андрійович зареєстрований у Буську на Львівщині. Основним видом його діяльності є роздрібна торгівля комп'ютерною технікою та програмним забезпеченням. Серед інших видів діяльності – роздрібна торгівля будматеріалами, виробами з деревини та заліза.

0 коментарі:

Дописати коментар

МИ У FACEBOOK

© 2019. На платформі Blogger.

ВАКАНСІЇ

ВАКАНСІЇ

ПОПУЛЯРНІ ПУБЛІКАЦІЇ