субота, 22 серпня 2015 р.

Минулого тижня до редакції «Буського порталу» звернулися мешканці Буська, що проживають по вулиці Львівській, які поскаржились на вічну проблему безпритульних тварин у місті. Причиною звернення стало те, що на декількох громадян напали собаки.

   Пані Галину, що мешкає по вулиці Львівській, я зустріла на ринку, жінка розповіла, що поблизу смітників чотирилапі збираються і гризуться, люди бояться виносити сміття. Одного разу постраждала 55-річна жінка, її покусали бродячі собаки біля власного будинку. Відтак батьки дітям забороняють виходити на вулицю, щоб на них теж не напали агресивні тварини, які ще й можуть бути хворі на сказ. І хоча офіційної інформації про виявлення сказу в собак у районі немає, але це не означає, що тварини мають продовжувати нападати на людей.
    Мешканка Буська Марія Падковська каже, що у них, на вулиці Будівельників, 5 і 8, мешкають кілька приблудних собак. «Вже не один виводок народився. Не дай Бог, щоб з поля забіг скажений лис. Хто буде відповідати?, - задає риторичне питання жінка. – Чи є у районі відповідні служби, які повинні відловлювати собак, щепити, каструвати. Скільки грошей було виділено на ці заходи? Хтось бачив у Буську хоч одну собаку з кліпсою?».
   У Буській міській раді журналістку «Буського порталу» проінформували, що до них у поточному 2015 році було лише одне звернення. При обстеженні даного факту, було встановлено власника собаки, якого зобов’язано утримувати собаку на добре огородженій території або на прив’язі.
  Самі містяни занепокоєні: небезпечних агресивних тварин потрібно відловлювати, при потребі присипляти. Однак законодавчого механізму як відловлювати та чим присипляти тварин не існує. Закон забороняє відстрілювати собак, бо це жорстока форма поводження із тваринами. У міській раді кажуть, що у міському бюджеті навіть коштів на відлов безпритульних собак не передбачено.
  Якщо законодавство забороняє жорстокі методи поводження з тваринами, тоді потрібно, щоб у районі створили спеціальний притулок. Але й на це коштів у міському бюджеті немає.
Інна ГОНЧАРУК

0 коментарі:

Дописати коментар

МИ У FACEBOOK

© 2017. На платформі Blogger.

НАДБУЖАНСЬКА ПРОДУКЦІЯ

НАДБУЖАНСЬКА ПРОДУКЦІЯ

РОБОТА

РОБОТА

ВАШ КОМП'ЮТЕР

ВАШ КОМП'ЮТЕР

ПОПУЛЯРНІ ПУБЛІКАЦІЇ