середа, 22 лютого 2017 р.

17 лютого, в Олеському профліцеї проведено «Урок мужності» з інформуванням  про переваги служби за контрактом в Збройних Силах України. Перед учнями закладу, які незабаром закінчать навчання, виступили підполковник Томачук Ігор Олександрович - військовий комісар Буського районного військового комісаріату та капітан Шимків Михайло Степанович – представник 184 Навчального центру.

     Військовий комісар зазначив, що на сьогодні Збройні Сили України є найбільшим роботодавцем в країні. І підкреслив, що служба в Збройних Силах така ж робота, як і будь-яка інша, а престиж української армії щораз більше зростає.  А щодо існуючого ризику, то протягом останнього часу за статистикою він менший ніж на дорогах України, де щорічно в дорожньо-транспортних пригодах гине більша кількість наших громадян, ніж в зоні АТО. 
  Підполковник розповів про обов’язок проходження строкової військової служби, де вчать військової справи  та про військову службу за контрактом, як професію, де державою гарантовано високу заробітну плату, додаткові грошові виплати та винагороди, а також інші соціальні гарантії згідно Законів. Крім того зазначив, що під час проходження військової служби за контрактом надається можливість отримати сержантське звання, а також під час служби вищу освіту – на заочній формі навчання в цивільному закладі і на денній формі навчання у вищому військовому навчальному закладі. Тобто в останньому випадку стати офіцером. Контракт про проходження військової служби можна укладати від 3 до 5 років. Також можна піти на строкову службу і через півроку підписати контракт. Вік для підписання контракту на військову службу становить від 18 до 60 років. З усіх питань щодо контрактної служби необхідно звертатися до Буського районного військового комісаріату.
  Представник військової частини у своєму виступі повідомив, що у зв’язку зі звільненням в запас останньої хвилі мобілізації військові  частини потребують доукомплектування контрактниками і на сьогодні для всіх бажаючих є вакансії солдатського та сержантського складу від водіїв до стрільців і гранатометників. Для проходження військової служби треба звернутися у військовий комісаріат, пройти медичний огляд і після проходження навчального періоду до 2,5 місяців контрактник потрапляє у військову частину. Відразу по прибутті до неї, якщо вона знаходиться не у його місті, солдат отримує «підйомні» кошти в розмірі місячної заробітної плати. А місячна заробітна плата військовослужбовця, який вперше потрапив на військову службу і не має вислуги, складає від 7200 грн на місяць і вище. Харчування триразове на добу, а за якістю приготування не поступається закладам громадського харчування, крім ресторанів звичайно. Також капітан Шимків М.С. розвіяв стереотипи щодо поганого речового забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України. Такі проблеми дійсно мали місце в 2014 та можливо на початку 2015 року, але зараз тилове забезпечення Збройних Сил налагоджене та знаходиться на належному рівні.
 Щодо проживання: військовослужбовці можуть проживати як в казармі, так і винаймати квартиру в межах міста, де знаходиться військова частина. Це коли військова частина не перебуває на виїзді на бойових позиціях – тоді всі перебувають в бліндажах та укриттях.
     Учні закладу переглянули відеоролики про військову службу за контрактом, присвячені різним родам Збройних Сил України.

0 коментарі:

Дописати коментар

МИ У FACEBOOK

© 2017. На платформі Blogger.

РОБОТА

ПП «ТАЙФУН-ПЛЮС» — один з найбільших виробників пиляного шпону (ламелі), паливних гранул та брикетів в Україні у зв’язку із розширенням виробництва оголошує про відкриття вакансій:

Начальник сервісної служби

ВИМОГИ:

Технічна освіта

Знання у галузі механіки або електрики

Бажаний досвід роботи на виробничому підприємстві

Знання програм MS Office (Excel, Word)

Відповідальність в роботі.

Бухгалтер

ВИМОГИ:

Вища освіта (облік та аудит, економічна);

Досвід роботи бухгалтером від 1 року бажано на ділянці основних засобів (ІНМА та МШП);

Знання пакету Microsoft Office (впевнений користувач Excel), 1С 8;

Водій навантажувача

ВИМОГИ:

Водійські права та довід водіння

Досвід водіння навантажувачем буде перевагою

Слюсар-ремонтник

ВИМОГИ:

Профільна освіта (механізація, слюсар-ремонтник);

Досвід роботи з механічним та електричним устаткуванням;

Бажано вміння виконання зварювальних робіт.

Оператор устаткування з перероблення деревини

ВИМОГИ:

Професійно-технічна, або неповна вища освіта;

Вміння працювати з обладнанням та устаткуванням;

Відповідальність в роботі.

Складальниця виробів з деревини

ВИМОГИ:

Спритність рук та бажання працювати

Різноробочий

ВИМОГИ:

Вміння працювати з електроінструментом;

Бажання працювати.

Прибиральник

ВИМОГИ:

Старанність, прихильність до чистоти та порядку;

Бажання працювати, відповідальність.

Працюючи у нас Ви отримаєте:

ВИСОКУ та стабільну ОПЛАТУ ПРАЦІ;

Довезення до місця праці та додому;

Перспективу розвитку;

Комфортні умови роботи.

Чекаємо на Ваші резюме за адресою: село Ожидів Буського району Львівської області вулиця Шашкевича № 41

контактний тел. +38067 213 68 06Іванка Березяк

e-mail: ibereziak@tayfun-plus.com.ua

ПОПУЛЯРНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ПАРТНЕР

ВАШ КОМП'ЮТЕР

ВАШ КОМП'ЮТЕР