понеділок, 20 лютого 2017 р.

Буськ. Ранок 20 лютого згуртував громадськість району, представників районної влади та працівників установ краю біля меморіалу «Героїв Небесній сотні», що розташований біля міської ради. Кожен небайдужий запалив свічку пам’яті за розстріляними патріотами. Корзини блакитно-жовтих букетів від учасників поминального віча, окрім меморіалу Героям Небесної Сотні, лягли й до могили Ольги Бурої у селі Ріпнів – однієї з Небесної сотні, Героя України. Скорботний молебень відслужив священик храму Св.Ап. Петра і Павла УПЦ КП отець Іван Салабай.


 Заводське. У неділю, 19 лютого, на місці вшанування Героїв Небесної Сотні зійшлися жителі села, аби вкотре помолитися і принести данину пам'яті загиблим воїнам під час кривавих подій в лютому 2014-го. Тим паче, що на встановленому стенді назавжди вкарбоване ім'я нашого односельчанина Романа Васькала. Тож це було обов'язком усіх заводчанців скласти щиру молитву та засвітити лампадку.  «Синочку, ходи привітаємося з татом...», - взявши хлопчину за руку, до стенду підійшла молода вдова героя Романа. Ну і як тут не розплакатись?
    Задвір’я. Година пам'яті «Небесна Сотня. Зима,що нас змінила» пройшла у школі з молодшими у часниками НД села Задвір'я. Ведучою заходу була бібліотекар, яку доповнювали учасники,читаючи вірші, пов'язані з цією страшною подією. Всі присутні вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання. Адже, кожен із нас повинен пам'ятати людей, які віддали найдорожче, що у кожного є-життя за гідне майбутнє своїх нащадків.На завершення заходу юнацтво оглянуло книжкову виставку «У нашій пам'яті вони назавжди залишились».
   Ріпнів. У місцевому сільському домі відбувся флешмоб патріотичної пісні, присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні та воїнів АТО. Організатор дійства був директор Є.Штрайхер.
   Кізлів. Недільної днини громада села спільно з місцевою владою, депутатами зібрались в НД на вечір пам'яті «Земля ридає, плачуть небеса - Героїв Україна пам'ятає».  Захід був проведений працівниками НД та бібліотеки. Про події тих трагічних днів розповідали ведучі С. Анклевич та В. Дзюба. 
  Усі присутні мали змогу переглянути відеоролик «Пливе кача по Тисині», «Мамо не плач я повернусь весною». Зі сльозами на очах присутні слухали пісню: «А мати жде..» у виконані вокального тріо В.Полович, У Полович та М. Гарань. Запалена свіча пам'яті, хвилина мовчання яка була співзвучною із стуком сердець надовго залишиться в пам'яті юних і дорослих односельчан. Завершився захід спільною молитвою та виконанням Державного Гімну. Книжкову виставку «Вони боролись за Україну» оформила бібліотекар М. Ковалик. Молодші учасники художньої самодіяльності виготовили дерево пам'яті приурочені Героям Небесної сотні.
   Острів. Наймолодші учасники художньої самодіяльності НД с.Острів (директор О. Процик) запалили поминальні свічки та хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять Героїв Небесної Сотні.

   Чаниж. 20 лютого учні та вчителі НВК «Чанизька ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» зібралися на лінійку, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття. Учні 2-8 класів закликали всіх присутніх згадати у своїх молитвах усіх Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за наше майбутнє. Вони згасли, як зорі.
   По-особливому щемко прозвучали пісні «Ангели Майдану» та «Вставай, народе мій, вставай» у виконанні учениці 2 класу Кашуби Ангеліни та учня 5 класу Якимова Сергія, також усіх учнів 5 класу.
  Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в нашій пам’яті, бо «Герої не вмирають!»

   Журатин. Сельчани ­разом із настоятелем місцевого храму о. О.Макаром зібралися ­у НД, де хвилиною мовч­ання та спільною молитвою вшанували пам'ят­ь односельчанки О. Бу­рої, яка загинула на Майдані 2014р. і всіх­ Героїв Небесної Сотн­і та воїнів АТО. 

   Була присутня мама г­ероїні з родиною, а т­акож учасники Майдану­, які разом з о.Олего­м згадували про ті ст­рашні події, які відб­увалися в Києві.
   На дійстві звучали Державний Гімн Укрраїни, поетичні твори, присвячені Небесній Сотні та патріотичні ­пісні у виконанні вокального ансамблю «Журавка». Організатором заходу була д­иректор НД Г.Нарольс­ька.

0 коментарі:

Дописати коментар

МИ У FACEBOOK

© 2017. На платформі Blogger.

РОБОТА

ПП «ТАЙФУН-ПЛЮС» — один з найбільших виробників пиляного шпону (ламелі), паливних гранул та брикетів в Україні у зв’язку із розширенням виробництва оголошує про відкриття вакансій:

Начальник сервісної служби

ВИМОГИ:

Технічна освіта

Знання у галузі механіки або електрики

Бажаний досвід роботи на виробничому підприємстві

Знання програм MS Office (Excel, Word)

Відповідальність в роботі.

Бухгалтер

ВИМОГИ:

Вища освіта (облік та аудит, економічна);

Досвід роботи бухгалтером від 1 року бажано на ділянці основних засобів (ІНМА та МШП);

Знання пакету Microsoft Office (впевнений користувач Excel), 1С 8;

Водій навантажувача

ВИМОГИ:

Водійські права та довід водіння

Досвід водіння навантажувачем буде перевагою

Слюсар-ремонтник

ВИМОГИ:

Профільна освіта (механізація, слюсар-ремонтник);

Досвід роботи з механічним та електричним устаткуванням;

Бажано вміння виконання зварювальних робіт.

Оператор устаткування з перероблення деревини

ВИМОГИ:

Професійно-технічна, або неповна вища освіта;

Вміння працювати з обладнанням та устаткуванням;

Відповідальність в роботі.

Складальниця виробів з деревини

ВИМОГИ:

Спритність рук та бажання працювати

Різноробочий

ВИМОГИ:

Вміння працювати з електроінструментом;

Бажання працювати.

Прибиральник

ВИМОГИ:

Старанність, прихильність до чистоти та порядку;

Бажання працювати, відповідальність.

Працюючи у нас Ви отримаєте:

ВИСОКУ та стабільну ОПЛАТУ ПРАЦІ;

Довезення до місця праці та додому;

Перспективу розвитку;

Комфортні умови роботи.

Чекаємо на Ваші резюме за адресою: село Ожидів Буського району Львівської області вулиця Шашкевича № 41

контактний тел. +38067 213 68 06Іванка Березяк

e-mail: ibereziak@tayfun-plus.com.ua

ПОПУЛЯРНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ПАРТНЕР

ВАШ КОМП'ЮТЕР

ВАШ КОМП'ЮТЕР