четвер, 20 квітня 2017 р.

Нещодавно начальником Головного управління Національної поліції у Львівській області генерал поліції третього рангу Валерієм Середою було представлено нового керівника Буського відділу поліції Олександра Марушкевича. Ми вирішили проаналізувати його декларацію.

   За 2016 рік підполковник поліції Олександр Марушкевич працюючи на посаді старшого оперуповноваженого в особливо важливих справах відділу боротьби з організованою злочинністю Управління карного розшуку Головного управління Національної поліції у Львівській області, задекларував 105 тис 587 грн заробітної плати та отримав 202 тис 400 грн доходу від відчуження нерухомого майна. Особа, яка спільно проживає з ним, але не перебуває у шлюбі заробила за основним місцем роботи 61 тис 281 грн. Її родичка отримала 24 тис грн пенсії.
   У власності нового керівника поліції – легковий автомобіль Volkswagen golf plus 2012 року випуску, який він у 2016 році придбав за 322 тис  500 грн. Житловий будинок площею 80 кв.м є у спільній власності особи, яка спільно проживає з ним, але не перебуває у шлюбі, та у власності мати цієї особи. Також остання володіє земельною ділянкою, площу яку не вказано. У самого Олександра Марушкевича – ні будинків, ні земельних ділянків у власності не має.
   Нагадаємо, Марушкевич Олександр Олександрович, народився 28 лютого 1979 року. Закінчив Львівський інститут внутрішніх справ при НАВС та Львівський національний університет ім. Івана Франка, спеціальність – правознавство. 
    На службі в органах внутрішніх справ з 1996 року.

0 коментарі:

Дописати коментар

МИ У FACEBOOK

© 2017. На платформі Blogger.

РОБОТА

РОБОТА

ВАКАНСІЇ

ВАКАНСІЇ

КОНЦЕРТ

КОНЦЕРТ

ПОПУЛЯРНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ПАРТНЕР